Opcje przeglądania

Orzechy to produkty, których spożywanie niesie ze sobą wiele korzyści, m.in. pozytywnie wpływają na układ nerwowy i wzrok. Z pewnością warto włączyć je na stałe do naszego codziennego menu. Często powstrzymuje nas przed tym świadomość, że łuskanie ich zajmuje zazwyczaj dość dużo czasu i bywa problematyczne. Dziadki do orzechów to jednak przyrządy znane już od bardzo dawna, a korzystanie z nich pozwala szybko, skutecznie i bez większego wysiłku pozbywać się skorupek. Dlatego dobrze jest mieć je pod ręką, aby w razie konieczności móc po nie  sięgnąć i w mgnieniu oka usunąć łupiny z orzechów włoskich, laskowych, a niekiedy nawet owoców morza.


Dziadek do orzechów laskowych i włoskich – niezbędny gadżet w każdej kuchni

Dziadka do orzechów laskowych i włoskich bez problemu można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Występuje w kilku wersjach, sprawiając, że sięgają po niego kolejni zwolennicy tej przekąski. Obsługa tego rodzaju przyrządu jest bardzo łatwa, a polega jedynie na umieszczeniu orzecha w odpowiednim miejscu, a następnie ściśnięciu uchwytów. Warto przy tym zauważyć, że poszczególne modele dziadka do orzechów, którymi dysponujemy, sprawdzają się doskonale także w połączeniu z owocami morza. Artykuły składające się na nasz asortyment charakteryzuje wytrzymała konstrukcja, możliwość konserwowania ich za pomocą zmywarki, a także antypoślizgowe, miękkie uchwyty o ergonomicznym kształcie.

 

Drewniany lub stalowy dziadek do orzechów

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu już od dawna cieszy się drewniany dziadek do orzechów. Wielu z nich pamięta bowiem właśnie tego rodzaju przyrządy jeszcze z dzieciństwa, co sprawia, że sięgają po nie, aby mieć we własnym domu ten sentymentalny produkt. W naszej ofercie znajdują się jednak wykonane również z innych tworzyw (m.in. stali nierdzewnej) gadżety. Dziadki do orzechów w nowoczesnej odsłonie wyglądają równie atrakcyjne, jak te znane nam z dawnych lat, a ich szczególnie istotną zaletę stanowi wysoki poziom funkcjonalności. Korzystanie z nich pozwala bowiem łatwo pozbyć się łupin zarówno małych orzechów laskowych, jak i znacznie większych orzechów włoskich. Uchwyty proponowanych artykułów wykonane zostały natomiast w taki sposób, aby ściskanie ich było w równym stopniu komfortowe dla osób prawo oraz leworęcznych.

 

Szybkie, dokładne i bezproblemowe pozbywanie się łupin z orzechów 

Inną zaletę drewnianych dziadków do orzechów, jak i wszystkich pozostałych z naszej oferty, stanowi ich nieduży rozmiar. Dzięki temu przechowywanie tych gadżetów nie stanowi najmniejszego problemu. Z drugiej jednak strony ich atrakcyjny design sprawia, że bardzo często występują w kuchni jako istotny element wystroju wnętrza. Posiadanie tego rodzaju artykułów okazuje się natomiast wyjątkowo przydatne, gdy zachodzi konieczność pozbycia się łupin z dużej ilości orzechów. Dziadek do orzechów drewniany lub stalowy pozwala uczynić to zdecydowanie szybciej niż w przypadku korzystania z innych narzędzi i sposobów, a to powoduje, że przygotowywanie zwłaszcza ciast z masą orzechową przestaje być udręką, jak to miało miejsce dotychczas.

 

Swoim klientom oferujemy dziadki do orzechów objęte dożywotnią gwarancją

Zachęcając wszystkich do zainteresowania się naszymi dziadkami do orzechów, warto wspomnieć, że są one dostępne w atrakcyjnej cenie, a za ich wykonanie odpowiadają tacy producenci jak m.in. szwedzka firma Drosselmeyer, która jak żadna inna potrafi połączyć skandynawski design z prostotą użytkowania produkowanych przez siebie gadżetów. Warto również pamiętać o tym, że poszczególne modele dziadków do orzechów z oferty naszego sklepu zostały objęte dożywotnią gwarancją. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że oferowane przez nas modele są niezwykle trwałe, a w procesie ich produkcji wykorzystano nowoczesne rozwiązania techniczne, nie przewidujemy konieczności korzystania przez ich nabywców ze wspomnianej gwarancji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl