O tym, jak bardzo przydatne podczas przygotowywania i serwowania różnego rodzaju potraw są łyżki kuchenne, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Trudno wyobrazić sobie brak możliwości korzystania z nich na co dzień, dlatego co najmniej kilka sztuk znajduje się praktycznie w każdym domu, a także lokalu gastronomicznym. Nie wszyscy jednak wiedzą, że istnieje wiele odmian łyżek kuchennych, które powstają z myślą o korzystaniu z nich w konkretnych sytuacjach. W naszym sklepie można nabyć m.in. sztućce do spaghetti, ciast czy nawet miodu.

 

Łyżki kuchenne do nabycia na sztuki oraz w gotowych zestawach

Atrakcyjność cenowa jest jednym z największych atutów, którymi charakteryzują się dostępne w naszej ofercie łyżki kuchenne. Zestaw składający się z tego rodzaju artykułów nasi klienci mogą stworzyć samodzielnie – według własnego uznania oraz potrzeb. Wszystko dzięki temu, że na nasz asortyment składają się sztućce możliwe do nabycia na sztuki, w bardzo dużej ilości. Gdyby jednak ktokolwiek miał problem z samodzielnym określeniem, jakiego typu łyżki kuchenne są mu potrzebne, polecamy zainteresowanie się przygotowanymi przez nas zestawami, na które składają się najczęściej wykorzystywane rodzaje sztućców. Przykładem takiej grupy łyżek kuchennych jest m.in. propozycja od znanej firmy Joseph Joseph – 100 Collection. Jesteśmy przekonani, że zestaw składający się ze zwykłej, cedzakowej łyżki do spaghetti, a także tradycyjnej, posiadającej otwory szpatułki z pewnością okaże się wystarczający dla większości osób. 

 

Oferujemy łyżki kuchenne stalowe, silikonowe i wiele innych

Proponowane zestawy łyżek kuchennych są na tyle różnorodne, że każdy nasz klient na pewno znajdzie ten, który w największym stopniu będzie odpowiadał jego potrzebom. Warto przy tym podkreślić, że ich różnorodność zauważalna jest nie tylko pod względem liczebności oraz przeznaczenia poszczególnych sztućców, ale też m.in. pod względem tworzywa wykorzystanego w procesie ich produkcji. Klientom oferujemy łyżki kuchenne stalowe, silikonowe, metalowe, a także wiele innych. Ważne jest jednak, że wszystkie cechuje bardzo wysoki poziom atrakcyjności wizualnej, zadowalająca trwałość, a także łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Każda ze składających się na nasz asortyment łyżek wyróżnia się również ergonomicznym kształtem i niedużym ciężarem.

 

Łyżki do wykorzystania w czasie przygotowywania i spożywania konkretnych posiłków

Wspomnieliśmy już wcześniej, że zarówno oferowane łyżki kuchenne w zestawach, jak i dostępne na sztuki, zostały wykonane z myślą o posługiwaniu się nimi w konkretnych sytuacjach. W największej mierze to ich odpowiednie kształty sprawiają, że przygotowywanie i spożywanie określonych posiłków przebiega znacznie szybciej i bardziej komfortowo niż w sytuacji, gdy posługujemy się zwykłymi sztućcami. Przykładowo, specjalny przyrząd do nakładania i konsumowania spaghetti przydaje się za każdym razem, gdy mamy do czynienia z długimi, często problematycznymi nitkami makaronu. Z kolei łyżki kuchenne do miodu ułatwiają nabieranie jego odpowiedniej ilości ze słoika, umożliwiając dokonanie tego bez pozostawiania na jego ściankach resztek tego słodkiego produktu. Warto więc skorzystać z dostępnych w ofercie naszego sklepu przyrządów gastronomicznych nie tylko po to, aby poczuć się niczym w renomowanej restauracji, ale też ze względów ekonomicznych.

 

Na naszą ofertę składają się łyżki od takich producentów jak Mason Cash, Fissler czy WMF

Zachęcając wszystkich do skorzystania z naszych usług w celu nabycia łyżek kuchennych, należy podkreślić, że pochodzą one od znanych nie tylko w Polsce producentów. Za ich wykonanie odpowiadają takie firmy jak m.in. Mason Cash, Fissler czy WMF. Na co dzień korzystają z nich najlepsi szefowie kuchni z całego świata, co stanowi jeden z głównych powodów, dla którego również amatorzy gotowania decydują się po nie sięgnąć. Gdy natomiast przygotowany za pomocą opisywanych łyżek kuchennych w zestawie oraz możliwych do pozyskania na sztuki posiłek zostanie już spożyty, mogą one zostać szybko             i bez większego wysiłku wyczyszczone ręcznie lub przy użyciu zmywarki do naczyń, co także stanowi ich zaletę.

Łyżka silikonowa - zielona Lekue Łyżka silikonowa - zielona Lekue
Producent: Lekue
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka silikonowa czerwona Lekue Łyżka silikonowa czerwona Lekue
Producent: Lekue
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka wazowa NYLON Good Grips OXO Łyżka wazowa NYLON Good Grips OXO
Producent: Oxo
Cena: 37,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łopatka kuchenna BASELINE Gefu Łopatka kuchenna BASELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łopatka kuchenna PRIMELINE Gefu Łopatka kuchenna PRIMELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka cedzakowa BASELINE Gefu Łyżka cedzakowa BASELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka cedzakowa PRIMELINE 11 cm Gefu Łyżka cedzakowa PRIMELINE 11 cm Gefu
Producent: Gefu
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka cedzakowa SCOLI Gefu Łyżka cedzakowa SCOLI Gefu
Producent: Gefu
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do  makaronu 6 cm BASELINE Gefu Łyżka do makaronu 6 cm BASELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do blanszowania BASELINE Gefu Łyżka do blanszowania BASELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 175,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do serwowania Profi Plus WMF Łyżka do serwowania Profi Plus WMF
Producent: WMF
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do sosów BASELINE Gefu Łyżka do sosów BASELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do sosów PRIMELINE 25 ml Gefu Łyżka do sosów PRIMELINE 25 ml Gefu
Producent: Gefu
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do sosu Profi Plus WMF Łyżka do sosu Profi Plus WMF
Producent: WMF
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do sosu Profi Plus WMF Łyżka do sosu Profi Plus WMF
Producent: WMF
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl