Szpatułki drewniane, silikonowe, szklane  i metalowe zdecydowanie najczęściej spotykamy spośród wszystkich wykorzystywanych na co dzień w kuchni. Stosowane są najczęściej w celu szybkiego, komfortowego i bezpiecznego dla powierzchni garnka bądź patelni obrócenia posiłku. Bardzo często służą też swoim użytkownikom do eleganckiego nakładania gościom ciasta, ale też nierzadko już podczas samego przygotowywania wypieków, np. w celu równomiernego rozsmarowania kremu. Zdecydowanie warto więc posiadać odpowiednie szpatułki w swojej kuchni, by móc sięgnąć po nie w każdej chwili.

Łopatka cedzakowa szeroka Global Łopatka cedzakowa szeroka Global
Producent: Global
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łopatka do woka Profi Plus 35 cm WMF Łopatka do woka Profi Plus 35 cm WMF
Producent: WMF
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
Łopatka gładka Global Łopatka gładka Global
Producent: Global
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łopatka Profi Plus WMF Łopatka Profi Plus WMF
Producent: WMF
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
Łopatka stalowa Profi Plus WMF Łopatka stalowa Profi Plus WMF
Producent: WMF
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
Szpatuła 15 cm Global Szpatuła 15 cm Global
Producent: Global
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szpatuła 25 cm Global Szpatuła 25 cm Global
Producent: Global
Cena: 395,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szpatuła elastyczna PRIMELINE Gefu Szpatuła elastyczna PRIMELINE Gefu
Producent: Gefu
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szpatułka do ciasta CREMOSO Gefu Szpatułka do ciasta CREMOSO Gefu
Producent: Gefu
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej

Szpatułki do ciasta z drewna, silikonu i innych tworzyw do nabycia w niskiej cenie

Możliwe do nabycia w naszym sklepie szpatułki do ciasta (i nie tylko)  zostały wykonane przez takich producentów jak m.in. Birkmann, Global, Joseph Joseph, Oxo czy WMF. Są one doskonale znane na całym świecie, znajdując dla siebie zastosowanie w domowych, ale też profesjonalnych kuchniach restauracyjnych. Wykonane z trwałych tworzyw, gwarantują bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia. Ergonomiczne kształty powodują, że składające się na nasz asortyment szpatułki do kremu, ciasta i przygotowywania innych posiłków pozostają bardzo przyjazne podczas operowania nimi. Na łatwość posługiwania się proponowanymi artykułami kuchennymi wpływa w dużym stopniu także ich nieduży ciężar.

 

Szpatułka cukiernicza – dlaczego warto posiadać ją w swojej kuchni?

Wspomniane wcześniej szpatułki silikonowe są bez wątpienia jednymi z najbardziej praktycznych. Wykorzystywanie ich w celu przygotowywania różnego rodzaju dań pozwala uniknąć marnowania się poszczególnych składników ze względu na to, że za ich pomocą można znacznie efektywniej dokonać opróżnienia danego naczynia niż podczas posługiwania się zwykłymi łyżkami. Poza tym szpatułka cukiernicza z silikonu                                 z powodzeniem może być czyszczona przy użyciu zmywarki do naczyń, co odróżnia ją choćby od modeli plastikowych. Na ogół prezentuje się ona również bardzo atrakcyjnie nie tylko pod względem funkcjonalności, ale też wyglądu, ponieważ na tworzywie, z którego powstaje, można z łatwością umieścić nawet najbardziej fantazyjne wzory.

 

Szpatułki ułatwiające serwowanie różnego rodzaju posiłków 

Zapoznając się z przygotowaną przez nas ofertą, radzimy zwrócić uwagę na fakt, iż dostępne w niej szpatułki drewniane, silikonowe i wszystkie pozostałe są bardzo różnorodne pod względem wielkości. Ich kolorystyka również jest bardzo bogata, dzięki czemu pozyskanie artykułów pasujących do wystroju wnętrza danej kuchni nie powinno nikomu sprawić trudności. Wszystkie oferowane szpatułki do ciasta, naleśników czy lasagne są ponadto dostępne w atrakcyjnej cenie i bardzo dużej ilości. Pozyskanie ich sprawi, że przygotowywanie i serwowanie gościom poszczególnych potraw będzie odbywać się znacznie bardziej profesjonalnie niż przy użyciu innych przedmiotów, dlatego z pewnością warto posiadać je w swojej kuchni. Zwłaszcza że dokonanie jednorazowego zakupu wybranych szpatułek pozwala uniknąć ponownego w ciągu co najmniej kilku najbliższych lat!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl