Wyciskacze do cytrusów to artykuły kuchenne, które pozwalają uzyskać sok z cytryn, pomarańczy lub grejpfrutów zdecydowanie szybciej i łatwiej niż w przypadku używania w tym celu jedynie siły własnych dłoni. Bardzo ważny jest przy tym fakt, iż dzięki oferowanym przez nas wyciskarkom można nie tylko otrzymać większą ilość soku z cytrusów, ale też jest on pozbawiony pestek, których obecność w szklance lub jakimkolwiek innym naczyniu nie jest pożądana. Różnorodność proponowanych wyrobów sprawia natomiast, że każdy klient naszego sklepu z pewnością zdoła pozyskać dokładnie taki model wyciskacza, z którego korzystanie w jego przypadku sprawdzi się w największym stopniu!

Wyciskacz do cytrusów Gourmet WMF Wyciskacz do cytrusów Gourmet WMF
Producent: WMF
Cena: 179,99 zł
szt.
zobacz więcej
Spray do cytrusów Lekue Spray do cytrusów Lekue
Producent: Lekue
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wyciskacz do cytryn - 2 szt. Lekue Wyciskacz do cytryn - 2 szt. Lekue
Producent: Lekue
Cena: 54,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wyciskacz do cytrusów Gourmet WMF Wyciskacz do cytrusów Gourmet WMF
Producent: WMF
Cena: 189,99 zł
szt.
zobacz więcej
Wyciskarka do cytrusów LEMON Gefu Wyciskarka do cytrusów LEMON Gefu
Producent: Gefu
Cena: 135,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wylewka do cytryny CITRONELLO Gefu Wylewka do cytryny CITRONELLO Gefu
Producent: Gefu
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej

Łatwe w użyciu i konserwacji wyciskarki do owoców cytrusowych

Nabywając dowolny wyciskacz do cytrusów z naszej oferty, można być pewnym otrzymania przyrządu wyjątkowo prostego w obsłudze – niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz. Mamy do zaoferowania urządzenia pozwalające uzyskać sok z cytrusów m.in. poprzez wkręcenie w miąższ śrubowej końcówki, ściśnięcie owocu i wykonanie ruchu skręcającego, a także na wiele innych sposobów. Wszystkie są równie efektywne, a także – co ważne – nie wymagają użycia dużej siły. Poza tym każdy proponowany w tym miejscu wyciskacz do owoców cytrusowych jest mało wymagający, jeśli chodzi o sposób konserwacji. Użycie dowolnego modelu w celu otrzymania soku pozwala więc już po jego uzyskaniu szybko i łatwo przywrócić urządzeniu idealną czystość.

Ułatwiające uzyskanie większej ilości soku pozbawionego pestek wyciskacze do cytryn i innych cytrusów

Możliwe do nabycia w naszym sklepie wyciskacze do cytrusów zostały wykonane z różnych tworzyw. Szczególną popularnością wśród klientów cieszą się jednak modele aluminiowe, gdyż są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz przede wszystkim trwałe i mogą być czyszczone przy użyciu zmywarki do naczyń. Duże pojemniki, charakterystyczne dla większości oferowanych urządzeń, powodują natomiast, że jednorazowo można uzyskać sok z wielu cytryn, pomarańczy, grejpfrutów czy limonek. Nasze wyciskacze do cytrusów sprawiają, że pestki są magazynowane w estetyczny sposób, a ich usunięcie z pojemnika trwa zaledwie chwilę.

Oryginalne w swej formie wyciskacze do cytrusów w atrakcyjnej cenie

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wyciskacze do owoców cytrusowych, których nabycie w atrakcyjnej cenie oferujemy klientom naszego sklepu, są bardzo różnorodne – szczególnie pod względem kształtu. Miłośników oryginalnych w swej formie artykułów kuchennych na pewno zainteresuje np. model Juice Bruce Monkey Business. Ten drewniany przyrząd wykonany został w taki sposób, by przypominał ludzką głowę (dość mocno jednak wydłużoną). W celu uzyskania soku z danego owocu wystarczy natomiast przyłożyć jego część do górnej części tego wyciskacza do owoców cytrusowych, a następnie docisnąć do niej. Model ten jest tylko jednym z wielu, których zakup wszystkim polecamy – podobnie jak poznanie szczegółów przygotowanej oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl